21. jūnijā Dzintaru koncertzālē spilgti izskanēja koncerts “Vasaras Saulgrieži Jūrmalā”.
Koncertu atklāja Jūrmalas un Latvijas apvienotais kokļu orķestris, kurā piedalījās arī mūsu skolas koklētāju ansamblis “Eola kokle”. Paldies par trīs dienu izturību: Līvai Virbulei, Marisai Urtānei, Martai Skudrovai, Kitijai Džeinai Rēķei un Esterei Jegorovai. Pateicība kokles skolotājai Inesei Ābolai par audzēkņu sagatavošanu koncertam. Ilzei Butānei par atbalstu un klātbūtni.